موضوع: "دانلود نرم افزار"

دانلود کلیپ دعای فرج

کلیپ دعای فرج امام زمان عجل الله را می توانید از اینجا دانلود کنید.

دانلود فایل پاورپوینت الگوی رفتاری حضرت زهرا (س)

فایل پاورپوینت الگوی رفتاری حضرت زهرا (سلام الله علیها) را که شامل مطالبی درباره مواجهه حضرت با اجتماع، همسر، فرزندان و … است را می توانید از اینجا دانلود کنید.

دانلود فایل پاورپوینت شبهات فاطمیه

ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه، علاقمندان می توانند فایل پاورپوینت شبهات فاطمیه را از اینجا دانلود کنند.

دانلود کتاب معارف انقلاب

«معارف انقلاب» عنوان کتابی مفصّل و 1049 صفحه‌ای است که گزیده‌ای از دیدگاه‌های دقیق، محقّقانه و روشنگر مقام معظّم رهبری، پیرامون انقلاب اسلامی را در خود جای داده است. این اثر، از مجموعه کتاب‌های موضوعی مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی در نشر بیانات، دیدگاه‌ها و رهنمودهای ایشان است که به کوشش علیرضا مختارپور قهرودی گردآوری و تدوین شده است.

گزیده بیاناتی که در «معارف انقلاب» گنجانده شده، طی یک بازه‌ی زمانی بیش از 20 ساله در سخنرانی‌ها و مراسم‌های مختلف و نیز در خطبه‌های نماز جمعه از سوی ایشان ایراد شده است. این بیانات که حاوی جوانب و ابعاد مختلف انقلاب اسلامی است، گاهی با خاطراتی شنیدنی از رهبر انقلاب در دروان خفقان طاغوت و نیز دوران بعد از انقلاب همراه شده است. این بیانات در این کتاب، به بیش از 490 فراز متفاوت تقسیم شده است که از بیانات معظّمٌ‌له در چهل‌ودومین مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک(31 مهر 66) آغاز و به فرازی از بیانات ایشان در نماز جمعه تهران(15بهمن 89) ختم می‌شود.

«وقتی انقلاب را مثل یک کتاب باز کنید، در درون آن، فصول و سطور معرفت وجود دارد: معرفت دینی، معرفت سیاسی و معرفت اخلاقی. همه‌ی این‌ها در ذیل کلمه‌ی انقلاب وجود دارد. در عرصه‌ی سیاسی، انقلاب تازه‌ترین و جذاب‌ترین سخن را نه فقط برای ملت ایران که برای بشریت دارد. بعضی خیال می‌کنند اصطلاحات و تعبیرات معرفتی فراهم‌آمده در اردوگاه به اصطلاح لیبرال دمکراسی غرب که وارد کشور می‌شود، سوغات‌های جدید و حرف‌های تازه‌ای است که انقلاب آن‌ها را نشنیده است و حالا باید انقلاب و انقلابیون این حرف‌ها را بشنوند؛ این خطاست. انقلاب در خلأ متولّد نشد. انقلاب اسلامی و این کتاب قطور معرفتی، وقتی تدوین شد که همه‌ی این حرف‌ها در دنیا بود؛ هم حرف و هم تجسّم و عینیّتش وجود داشت(بیانات رهبر معظم انقلاب- 24 مهر81؛ کتاب «معارف انقلاب» ص 657)

دانلود کتاب از اینجا

رمز فایل : www.yjc.ir

دانلود کلیپ خیلی زیبا در مورد امام رضا (ع)

 

نسیم یک سبد آیینه در بغل دارد خوشا به حال خیالی که در حرم مانده و هرچه خاطره دارد از آن حرم دارد. هر روز در سکوت خیابان دور دست روی ردیف نازکی از سیم می نشست وقتی کبوتران حرم چرخ می زدند یک بغض کهنه توی گلو داشت می شکست باران گرفت بغض خدا هم شکسته بود اما کلاغ روی همان ارتفاع پست آهسته گفت: من که کبوتر نمی شوم تنها دلم به دیدن گلدسته ات خوش است .کلیپ بسیار زیبا برای امام رضا (ع) آماده کرده ام برای تمام بازدید کننده گان و همسنگران عزیزم توصیه میکنم حتما تا آخر ببینند

مشاهده آنلاین کلیپ (اینجا کلیک کنید )

دانلود با لینک مستقیم (دانلود کنید)

منبع و طراحی و تدوین : مدیر وبلاگ جنگ نرم (www.jnarm.blogfa.com)

راهنمای مشاهده: با کلیک بر روی لینک پایین وارد صفحه آپارات وبلاگ شده و در آنجا میتوانید کلیپ را مشاهده و دانلود کنید.

 

 
اربعین