موضوع: "سطح سه"

نشست فرهنگی سیاسی با موضوع " اقتضائات فرهنگی سیاسی وضعیت کنونی جامعه "

به همت معاونت فرهنگی مؤسسه آموزش عالی حضرت فاطمه(س)  روز دوشنبه مورخ 97/7/16  نشست فرهنگی سیاسی با موضوع  ” اقتضائات فرهنگی سیاسی وضعیت کنونی جامعه ” توسط سرکار خانم دکتر محمودزاده برگزار گردید. در این نشست سرکار خانم دکتر محمودزاده (تحلیلگر سیاسی) در ابتدا شاخص های تحلیل سییاسی صحیح از منظر مقام معظم رهبری را بیان نمودند. در این بحث ایشان تاکید نمودند باید برای یک تحلیل صحیح، نگاه کلان داشته باشیم که برای توجه به این امر 3 شاخص مهم را باید مورد توجه قرار داد

1.آرمان( آیا به سمت تمدن اسلامی می رویم)

 2. اصول( جریان موجود چه اصولی را قبول دارد)

 3. واقعیت ها

در بحث آرمان توجه به امور: 1. اعتماد به وعده ی الهی  2. بی اعتمادی به قدرت های استکباری  3. اعتماد به اراده و نیروی مردم  3. مخالفت با جبهه قلدران بین المللی   5. تکیه بر وحدت ملی  3. حساسیت در برابر دشمن نیز مهم است.

در پایان ایشان از طلاب خواستند که با رصد صحیح اخبار و تحلیل های سیاسی مباحث سیاسی مهم را تحلیل نمایند  و در فضاهای موجود نشر دهند.

 

بزرگداشت روز درختکاری وهفته منابع طبیعی

به گزارش معاونت فرهنگی ،به مناسبت فرا رسیدن هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، به اهتمام مسئولین و طلاب مرکز تخصصی حضرت فاطمه(س)، تعدادی نهال در حیاط مرکز تخصصی حضرت فاطمه (س)کاشته شد. ضمن اطلاع رسانی به طلاب در زمینه مذکورو اطلاع رسانی در فضای مجازی، احادیث مرتبط به پاداش کاشت درخت و نهال، جهت ترغیب طلاب به این امر، نیز تهیه گردید و به اطلاع طلاب رسانده شد.

برگزاری جشنواره ی غذا در این مرکز

به گزارش معاونت فرهنگی،مورخ95/12/16 روز دوشنبه، واحد فرهنگی مرکز تخصصی حضرت فاطمه(س) اقدام به برگزاری جشنواره غذا نمود و عواید حاصل از آن صرف امور خیریه(کمک به بازماندگان حادثه پلاسکو) شد. در این جشنواره که با همکاری و کمک طلاب برگزار گردید، طعامی که توسط طلاب تهیه شده بود در معرض فروش قرار گرفت و هزینه حاصل از آن نیز صرف امور خیریه و کمک به مستمندان قرار می گیرد.

سوالات و پاسخ مسابقه ایام فاطمیه

طلاب مدرسه علمیه حضرت فاطمه (س) می توانند سوالات و پاسخ های مسابقه ایام فاطمیه را در ادامه مطلب دریافت نمایند.

صفحات: 1· 2

برگزاری جلسه مدیریت ومعاونین آموزش سطوح2و3

به گزارش معاونت آموزش،اولین جلسه از سلسله جلسات هفتگی مدیر ومعاونین آموزش سطوح 2و3 مورخ روز سه شنبه 3/12/95در این مدرسه برگزار گردید

.در این جلسه که با هدف بهبود کارهای آموزشی مدرسه موضوعات زیر مطرح ومورد بررسی قرار گرفت:

-بحث بالابردن بهبود کیفیت وکمیت پذیرش در سال97-96در سطح 2و3و پذیرش داوطلبین بازپذیری

-همکاری معاونین آموزش با معاونین فرهنگی جهت ارتقاءکارها وبرنامه های فرهنگی وآموزشی

-برگزاری کلاس های آمادگی آزمون سطح3

-تشویق وترغیب طلاب جهت شرکت در سطح3

 
ساخت وبلاگ در کوثربلاگ